Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Natálie Krakuvčíková # Ahojte,
kdyby se někomu z Vás uvolnilo místo v delegaci, moc ráda bych se summitu zúčastnila. Prakticky kdykoli mě můžete zastihnout na fb: Natálie Krakuvčíková.
Trochu o mně: Momentálně jsem začala oktávu na Gymnáziu Jiřího Ghuta-Jarkovského. Považuji se za pracovitého studenta s nekonečnou zásobou špatných memes.
Velmi živě se zajímám o politiku - hlavně co se Ruské federace a domácí politické scény týče (protože bizár :) ). Ráda také piju hektolitry kafe, dělám věci na poslední chvíli, jako - snad - budoucí student neurověd předstírám porozumění biologii a chemii a čtu zdlouhavé ruské romány.
Budu moc ráda, když se ozvete :)
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXIV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.