Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Jan Štěpánek # Ahoj, rád bych se zapojil do delegace, ze které vypadne nějaký člen, se Summitem jako takovým nemám žádné zkušenosti, ale pohybuji se jak na poli politických simulací, tak na poli politiky reálné (tedy tak trochu), jinak o mě: studuji Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové, je mi 18, mám rád historii, zejména moderní dějiny.. No a to je asi tak vše... Takže když budete mít zájem na FB mě najdete na profilu Honza Štěpánek ( https://facebook.com/honzi.stepanek )
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXIV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.