Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Jakub Veselý # Ahoj,
jmenuju se Jakub Veselý, je mi 19 let a studuji na Gymnáziu a SOŠ v Jilemnici v maturitní oktávě. Zúčastnil jsem se projektu Vyhraj únor, pořádaného Centrem politických studií a koncept simulací mě naprosto uchvátil. O to víc mě mrzí, že jsem o tomto summitu neveděl dříve a nemohl se přihlásit v řádném termínu.
Moc rád se stanu součástí kteréhokoliv týmu. Kontaktovat mě můžete přes mail 1jakubvesely@gmail.com nebo přes FB, kde mě najdete pod jménem Jakub Veselý, s profilovkou u řečnického pultu na Úřadu vlády.
Děkuji :-)
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXIV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.