Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Karolína Podivínská # Ahoj,

jmenuji se Karolína a jsem z 2. ročníku čtyřletého gymnázia (BiGy Brno). O tomto projektu sem se dozvěděla v ZSV a zaujal mě. Rada bych se zúčastnila modelu OSN, ale jsem tu poprvé a obávám se, že nikdo z blízkého okolí se sem nechystá, takže hledám nějakou delegaci, která by byla ochotná mě přibrat k sobě 😊
Ráda si prohloubím své schopnosti a znalosti v sociálních oblastech, vystupování a politice, protože je považuji za důležité a myslím, že summit by mohl být skvělou branou k tomuto bližšímu "poznání" 🙂 a taky netradiční cestou k novým úvahám, zkušenostem a přátelům 🙂
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.