Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Amálie Šimková # Ahojky,
jsem Amálie a studuju ve třeťáku na gymnáziu Mikuláše Koperníka. Ráda bych se zapojila do tohoto projektu a hledám delegaci, která by o mě měla zájem. Jsem docela komunikativní a přátelská, ráda diskutuju, čtu, zajímám se o dějepis a právě politiku. Na messengeru (mám jen ten, facebook nikoliv) jsem jako Amálie Šimková. Byla bych moc ráda, kdyby se mě někdo ujal a ještě radši, kdybych si našla nové přátelé. Případně děkuju za odpověď.
Na summitu jsem nikdy předtím nebyla, ale věřím, že to nebude problém. Děkuju
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.