Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Šárka Cyprian # Ahoj lidi. :)
Minulý rok jsem se na poslední chvíli přidala k summitu za UNESCO. Takže jsem zažila jen poslední workshop a závěrečnou konferenci, která za mě byla tak úžasná, že bych chtěla jet znova. Bohužel má moje delegace už plno, a tak bych chtěla zkusit štěstí tady. Budu ráda za každou příležitost.
Jsem na střední, je mi 18 let, mojí vášní je biologie a jazyky - hlavně tedy němčina a španělština. Jsem otevřená a přátelská a přála bych si poznat nové lidi, budu ráda jestli to budete zrovna Vy. <3
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.