Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Daniela Kutílková # Zdravím,
jmenuji se Danča, navštěvuji Gymnázium Chotěboř (konkrétně druhý ročník) a měla bych vážný zájem o působení v některém z orgánů na letošním ročníku summitu. Situace s mojí delegací je poněkud složitá, hlásili jsme se jako pětičlenná skupina, ale dostali jsme delegaci pouze pro 3 účastníky (Kongo). Obětovala jsem se s další jednou zájemkyní a nevkročily jsme do vod summiťáků a summiťaček. Nyní scháním místo v jakémkoli z orgánů (preferuji UNEA a ECOFIN). Byla jsem přijata po odeslání skupinové přihlášky, takže už jen najít si své místo. :)
Případně pište na e-mailovou adresu: danielakutilkova1@gmail.com. Předem děkuji za odpovědi!
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.