Burza delegátů

Vítejte na burze delegátů Pražského studentského summitu,
pokud hledát další členy své delegace či se naopak chcete k nějaké delegaci přidat, můžete zde ostatním zanechat svůj vzkaz a kontakt na sebe.

Budete-li mít s funkčností systému jakýkoliv problém, pište prosím na sys@amo.cz. Stejně tak na tuto adresu prosím pište v případě, že budete chtít svůj inzerát smazat (již nebude aktuální).

E-mailový kontakt na uchazeče se zobrazí po kliknutí na jeho jméno.

Klára Jana Furchová # Zdravím!
Jmenuji se Klárka, je mi 16 let a chodím do druhého ročníku na Gymnázium Chotěboř. Moc ráda bych se účastnila letošního ročníku summitu v modelu OSN. Byla jsem původně v pětičlenné delegaci, ale z důvodu získání místa pro menší počet účastníků jsem ještě s jednou uchazečkou ustoupila a odešla sem na burzu delegátů. Proto zde hledám delegaci, které jeden člen vypadl, abych ho mohla nahradit. Mně nejbližší je SOCHUM, HRC či ECOFIN, ale beru i jakýkoli jiný orgán.
V případě zájmu mě kontaktujte na emailové adrese klarajanafurchova@gmail.com
Těším se na vaše odpovědi! :)
1 stránka 2

Informace o přijímacím řízení na XXV. ročník Pražského studentského summitu naleznete na našem webu.

Pražský studentský summit je celoroční vzdělávací projekt pro více než 300 studentů středních i vysokých škol z celé České republiky, který pořádá Asociace pro mezinárodní otázky. Více se o projektu dozvíte na www.studentsummit.cz.